תפריט

אודות

חברת מקדים הובלות בהנהלת מקסים היא חברה בעלת ותק של למעלה מ-7 שנים בתחום ומספקת שירותי הובלות במרכז ולכל רחבי הארץ.

החברה, אשר לה צוות עובדים ותיק ומנוסה, מציעה את שירותיה למגוון הלקוחות, מלקוחות פרטיים המעוניינים בהעברת תכולת דירתם ועד חברות המעוניינות בהובלת תכולת המשרד.

מידע אישי 

יקיר התחיל לעבוד בתחום ההובלות כבר בגיל 16 ואז הבין שזה התחום שהוא רוצה לעסוק בו. מיד אחרי שהשתחרר מהצבא הקים את העסק שלו ומאז הוא שם. 

הוא מעיד על עצמו שהדבר שהוא הכי אוהב בעבודה זה הלקוחות. "אין דבר יותר כיף מלדבר עם לקוח אחרי ההובלה ולקבל מחמאות חמות על הצוות שלי. הכסף הוא לא מה שגורם לי לרצות להמשיך, זה הסיפוק." 

ומה לגבי השאיפות לעתיד? " השאיפות שלי לעתיד הם להמשיך לעבוד כמו שצריך, בשנתיים האחרונות קיבלתי כבר פעמיים מצטיין בתחום ההובלות באתר מדרג ואני רוצה להמשיך ככה, לתת שירות טוב לכולם, להמשיך להוציא כל לקוח מרוצה ושיהיה לו התחלה נקייה וטובה בבית החדש אחד." 
אחד היעדים המרכזיים שלי זה לשנות את תפיסת שוק ההובלות משוק לא אמין מפוקפק ומפחיד לשוק איכותי עם בעלי מקצוע איכותיים וברמה הגבוהה ביותר ! 

מידע מקצועי

מקסים עוסק בתחום ההובלות ומנהל את העסק מקדים הובלות ביד רמה, עם דגש למצוינות בכל הובלה והובלה ! 

"בכל הובלה אנחנו דואגים לעטוף את הריהוט ברמה הטובה ביותר כדי להגן עליו", הוא מסביר. "בעבודה שלי אני שם דגש גדול על מקצועיות, אמינות ולפני הכל – שירות טוב לכל אדם לכשעצמו. לי באופן אישי הדבר הראשון בראש סדר העדיפויות הוא שהלקוח יצא עם חיוך רחב מההובלה ויגיד לי: "מקסים שיחקתם אותה." 

תחומי ההתמחות: 
:: הובלות דירות גדולות
:: הובלות קטנות 
:: שירותי אחסון
:: הובלת פסנתרים 
:: הובלות משרדים 
:: שירותי מנוף 
:: עבודות נגרות 
:: שירותי אריזה ופריקה 

בחברת מקדים הובלות יש צוות ותיק שעוסק בתחום כבר 15 שנה, כל העבודות נגרות מבוצעות על ידי נגר מקצועי וקבוע, וכל הובלה מבוטחת בהעברה של עד 200,000 ש"ח בחברת מגדל.

מובילים בדרך שלך

עוברים?ההובלה הבאה בדרך אלכם



    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני