תפריט

כמה טיפים להכנת הדירה להובלה

מעבר דירה כרוך בכאב ראש לא קטן הכולל מציאת דירה חלופית, אריזה ואחסון של הדברים עד המעבר, סגירת חברת הובלות לתאריך המעבר, לעתים גם פירוק ריהוט וכמובן הרכבה ופריקה של הרהיטים והפריטים השונים בבית החדש ועוד. הובלות דירות במרכז הוא שירות שכיח במיוחד המסופק על ידי חברת הובלות הפועלת בעיקר באזור המרכז, כמו חברת מקדים הובלות למשל, המעניקים שירות אמין, מקצועי ואיכותי ללקוחות החברה. הובלת הדירה יכולה להיות מאתגרת במיוחד ולכן הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים לשלב ההכנות למעבר הדירה.

טיפים חשובים להכנת הדירה להובלה:

  • הזמינו מספיק זמן מראש את חברת ההובלות – חברת הובלות דירות עשויה להיות עסוקה מאוד בשל הביקוש הרב לשירות. אז אתם יכולים לומר שבמידה וחברה אחת לא תהיה זמינה עבורכם מעכשיו לעכשיו תוכלו להזמין חברה אחרת, אולם כמעט כל חברת הובלות שתפנו אליה תהיה עם לו"ז מלא של הובלות לחודש הקרוב לכל הפחות. שריינו לעצמכם את התאריך הנדרש לכם שכן לא מדובר בהובלה קטנה של פריט בודד או משהו "שאפשר להעביר על הדרך" אלא הובלה של תכולת דירה עם שירות מקצועי וסבלני שאתם רוצים לקבל.
  • מחיר – בדקו מראש את מחיר ההובלה שאתם צריכים לשלם בהתאם לכמות התכולה שלכם, החברה המובילה, המרחק בין הדירות שצריך להוביל ועוד. הכינו את עצמכם מראש להוצאה כדי לא להיות מופתעים ולקחת בחשבון שזה חלק מהמעבר שלכם.
  • אחסון – במידה ואתם מסיימים חוזה בדירה הקיימת לפני הכניסה לדירה החדשה, ייתכן ותצטרכו מקום לאחסן בו את המוצרים שלכם באופן זמני עד תאריך המעבר הרשמי. חברת מקדים הובלות מסייעת עם שירותי אחסון מוצרים בתשלום במחסנים מאובטחים ומסודרים.

הובלות דירות רק עם מקדים הובלות:

בחברת מקדים הובלות מבינים היטב כי יש מבחר של חברות הובלה במרכז ובכלל ברחבי הארץ. על כן החברה עמלה בכל שירות ועם כל לקוח, גדול או קטן, להעניק לו את השירות הטוב ביותר עם חיוך רחב, אנרגיות חיוביות, מקצועיות רבה ומספקת לו ביטחון ונחת במעבר הדירה. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים

הובלות בהרצליה

בכל יום מתבצעות ברחבי הארץ מאות מעברי דירה, כל לקוח הוא עולם ומלואו. חברת מקדים הובלות נמצאת בשטח כבר למעלה...
המשך למאמר

מה משפיע על עלות הובלה?

1. זמן העבודה ומס' הפועלים בניגוד למה שמקובל לחשוב, המרחק אינו הפרמטר המרכזי בקביעת המחיר אלא זמן העבודה ומס' הפועלים. כאשר...
המשך למאמר

הובלות בתל אביב

האזור של תל אביב תמיד היה מאופיין בכך שהכול צריך להיות הרבה יותר – יותר איכותי, יותר משמעותי, יותר נרחב,...
המשך למאמר

מובילים בדרך שלך

עוברים?ההובלה הבאה בדרך אלכם    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני