תפריט

הובלות בראש העין

חברת הובלות בראש העין מציעה לכם מגוון שירותים שמותאמים באופן מדויק לעיר ושלל שירותים נלווים נוספים בהם: אריזת התכולה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלות עם מנוף ועוד. העיר ראש העין שוכנת ליד מקורות הירקון ומכאן היא קיבלה את שמה –  ראש למעיינות הרבים שמוזנים על ידי הירקון. ראש העין נוסדה מעט אחרי קום המדינה בשנת 1949 וכיום היא מונה 62,000 תושבים. העובדה שראש העין אינה צפופה במיוחד פירושה שיותר קל לעבור דירה בעיר או ממנה בהשוואה לערים גדולות וצפופות דוגמת תל אביב, חולון או רמת גן, אך בכל מקרה חשוב למצוא מוביל איכותי ומומלץ בראש העין. הובלות בראש העין שמבוצעות בצורה מקצועית יאפשרו לכם להיות שקטים ופנויים להתעסק עם עניינים ודברים נוספים שקשורים למעבר הדירה וכידוע לכולנו יש רבים כאלה.

הובלות ראש העין

ישנם כמה פרטים ודברים שחשוב לבדוק לפני שמתחילים לחפש אחר מוביל מקצועי ומומלץ בראש העין. הדבר הראשון הינו לעבור על כל הפריטים והחפצים שיש בדירה ולהחליט מה אנחנו לוקחים ומה משאירים מאחור, זורקים, מוסרים או מוכרים. מומלץ שתצמצמו ככל הניתן את הנפח והמשקל של הפריטים והציוד שתבקשו להעביר לדירה החדשה וכך גם תשלמו פחות והעניין יתנהל בקלות. בדקו אם ישנם פריטי ריהוט שכלא משרתים אתכם בצורה טובה ורציתם להחליף אותם בחדשים, היפטרו מצעצועים ישנים, עברו על התכולה של הארונות והחליטו האם אתם זקוקים לכל מה שנמצא בהם, ייתכן שישנם מכשירי חשמל ביתיים שהתישנו או התקלקלו וניתן להחליפם בחדשים ומודרניים יותר וכו'.  כך תוכלו לערוך רשימה של כל הפריטים שיבואו איתכם ותהיו מתואמים עם חברת הובלות בראש העין. לאחר שערכתם רשימה מסודרת, תוכלו לעבור לצעד ולשלב הבא בכל הנוגע להתארגנות ליום המעבר.

הובלות קטנות ראש העין

חברת הובלות בראש העין מספקת מענה לכל הצרכים הרלוונטיים למעבר דירה או משרד ולהובלה של פריטים בודדים או תכולה מלאה. השירות כולל אריזה, העמסה ופריקה, שימוש במנוף ייעודי במידת הצורך וכמובן מתן אחריות וביטוח תכולה. חברת יקיר אקספרס הובלות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון של למעלה מ-7 שנים המעניקה שירותי הובלות לאלפי לקוחות מרוצים. החברה מספקת שירותים למגזר הפרטי והעסקי ומבצעת הובלות של פריטים בודדים, בתים, דירות ומשרדים בראש העין ובכל אזור המרכז. אנו שמים דגש על יחס אישי, אחריות, אמינות ומחירים משתלמים וזמינים עבורכם בכל עת.

מאמרים נוספים

אספקת ארגזים באזור המרכז

לפני כל מעבר דירה קטנה או גדולה יש את חלק אריזת הבית חלק חשוב לא פחות מהמעבר עצמו. צריך להתכונן לאריזת...
המשך למאמר

הובלות

מעבר דירה זה אחד האירועים שכולנו מנסים להימנע ממנו בכל כוחותינו. למרבה הצער זה לא תמיד מתאפשר, משום שהמציאות הישראלית...
המשך למאמר

חשיבות הזמנים בהובלות במרכז

במדינת ישראל מדינה עם יוקר המחיה והדיור כולנו נפגשים ולא מעט עם מעברי דירה. הישראלי הממוצע עובר דירה לפחות פעם בשנה...
המשך למאמר

מובילים בדרך שלך

עוברים?ההובלה הבאה בדרך אלכם    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני