תפריט

מה משפיע על עלות הובלה?

1. זמן העבודה ומס’ הפועלים

בניגוד למה שמקובל לחשוב, המרחק אינו הפרמטר המרכזי בקביעת המחיר אלא זמן העבודה ומס’ הפועלים. כאשר מוביל ניגש לתת הצעת מחיר, השאלה העיקרית המנקרת במוחו היא כמה זמן תיקח ההובלה וכמה פועלים נדרשים לצורך זה. המוביל מנסה, ע”פ רוב, “לדחוף” שתי הובלות באותו יום ולכן הוא בוחן כמה פועלים ידרשו בכדי לסיים את ההובלה הראשונה בזמן סביר.

הפרמטרים אשר יקבעו מס’ הפועלים הם הציוד ודרכי הגישה אל הבית. המוביל צריך לדעת את פירוט הציוד, כלומר, לא רק “יש לנו מקרר וארון…”, אלא, כמה ליטר המקרר וכמה דלתות יש לארון וכו’. גם הגישה אל הדירה הנה פרמטר משמעותי ביותר. העברת דירה מקומת קרקע מהירה בהרבה מדירה בקומה רביעית ללא מעלית. בדרכי הגישה המוביל יבחן את הקומה, המעלית, רוחב הפתחים וחדר המדרגות, והגישה מהחנייה ועד פתח הבית.

קיים הבדל משמעותי בין עלות פועל לא מקצועי – פועל אשר נלקח באופן חד-פעמי, ללא תלוש משכורת, ובין פועל מקצועי – פועל אשר עובד באופן קבוע ומקבל משכורת חודשית (או יומית) מהמעסיק. עלות יום עבודה של פועל לא מקצועי בענף תהיה כ – 200 שקלים ואילו עלות של פועל מקצועי עשויה להגיע ל – 400 שקלים ליום עבודה.

2. מרחק נסיעה

מרחק הנסיעה הנו פרמטר נוסף אשר משפיע על המחיר,בייחוד בהובלות במרכז בשעות פקוקות, ולאור עליית מחירי הסולר, אך היות והמרחקים בארץ אינם גדולים, חשיבות המרחק קטנה לעומת מדינות אחרות.

3. תקופה

רוב האנשים מעדיפים לעבור במהלך החודשים יולי-אוגוסט: סטודנטים – כי הלימודים הסתיימו, זוגות צעירים – כי חתונות רבות מתרחשות בקיץ מאותם שיקולים, משפחות – כי לא מעונינים להעביר את הילדים מסגרת באמצע שנה. לכן, כ- 80% מההובלות לדירות פרטיות מתבצעות בתקופה זו. כתוצאה מכך יש עומס גדול על המובילים וזה מביא לעליית מחירים. הפער בין הובלה בקיץ לחורף עשוי להגיע ל- 30% ואף יותר.

4. עלויות נוספות

המוביל נושא בעלויות נוספות כגון ביטוח בהעברה עבור תכולת המשאית,ביטוחי עובדים, משרד, פרסום וכו’. עלויות אלו מועמסות על ההובלות במהלך השנה.

צרו קשר עוד היום עם חברת מקדים הובלות כדי להבטיח מעבר איכותי ונקי! התקשרו עכשיו 052-4847771

 

מאמרים נוספים

הובלות בתים במרכז

הובלת בתים במרכז זה עבודה בכלל לא פשוטה ואף קשה בכמה וכמה מהובלה רגילה של דירה במרכז. בזמננו שהחלום הכי...
המשך למאמר

מובילים בקריית אונו

חברת מקדים הובלות היא חברת הובלות במרכז הארץ. מקדים הובלות הם מובילים בקריית אונו, מובילים בנס ציונה, מובילים בפתח תקווה,...
המשך למאמר

אספקת ארגזים באזור המרכז

לפני כל מעבר דירה קטנה או גדולה יש את חלק אריזת הבית חלק חשוב לא פחות מהמעבר עצמו. צריך להתכונן לאריזת...
המשך למאמר

מובילים בדרך שלך

עוברים?ההובלה הבאה בדרך אלכם


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן