תפריט

מובילים בקריית אונו

חברת מקדים הובלות היא חברת הובלות במרכז הארץ. מקדים הובלות הם מובילים בקריית אונו, מובילים בנס ציונה, מובילים בפתח תקווה, מובילים בראשון לציון. לחברה יש מעל שבע שנות נסיון ואלפי לקוחות מרוצים באזור המרכז. החברה מספקת שרותי הובלה למגזר הפרטי שכולל העברת בתים, וילות ודירות, למגזר העסקי, המוסדי וגם הובלות של פריטים בודדים, משרדים ועוד. אנו מכירים היטב את פני השטח של אזור המרכז, את הרחובות שיכולים להיות בעייתיים, יודעים לתמרן למרות הקשיים ותמיד ערוכים להתמודד עם בעיות אפשריות שיכולות לצוץ באמצע הדרך.

אם אתם מחפשים מובילים בקריית אונו, חברת מקדים הובלות היא החברה שלכם. אצלנו תקבלו יעוץ מקצועי, הצעת מחיר אטרקטיבית, יחס אישי ואדיב ושרות מעולה. החברה שלנו מעסיקה אנשים עם ותק ונסיון, יש לנו משאיות בגדלים שונים וציוד מתקדם. כאשר אנו מובילים בקריית אונו, מובילים בנס ציונה, מובילים בפתח תקווה, מובילים בראשון לציון ומובילים באזורים נוספים במרכז הארץ, היו סמוכים ובטוחים כי ההובלה שלכם בידיים טובות.

כל הריהוט והציוד שלכם יגיע אל יעדו בשלום כשהוא ארוז ועטוף היטב. בנוסף לשרותי הובלה, אני מספקים שרותי נגרות. יש לנו נגרים מומחים אשר יפרקו וירכיבו את הארונות שלכם בצורה מהירה ומקצועית ובעיקר בטוחה. בנוסף אני מציעים ללקוחותינו שרותי מנוף אשר יכולים להיות מאוד מועילים כשמדובר על הובלה לגובה כאשר אין במקום מעלית או כאשר מדובר בציוד שלא יכול להכנס למעלית.

כמו כן, אנו מציעים שרותי אחסון במידת הצורך. חשוב לדעת כי יש לנו ביטוח על העבודה ועל הציוד. מקדים הובלות מעסיקה מובילים בקריית אונו לכל סוג של הובלה, החל מפריט בודד, דרך דירות ובתים גדולים, משרדים ועד להובלות בסדר גודל ענק עבור עסקים. אם אתם זקוקים להובלה, מכל סוג שהוא, מקדים הובלות היא חברה אמינה ומקצועית, איתה אתם יכולים להיות רגועים שכל התכולה שלכם תגיע בבטחה אל מקומה החדש. אם כבר יצא לכם בעבר לחוות מעבר דירה או עסק, אתם ודאי יודעים שזה כרוך בלא מעט לחץ. איתנו המעבר ייעשה ברוגע ובשלווה. אין שום סיבה ללחץ או לדאגה כשהתכולה או הציוד שלכם נמצאים בידי המובילים שלנו. השרות של מקדים הובלות הוא שעושה את ההבדל.

מאמרים נוספים

מה משפיע על עלות הובלה?

1. זמן העבודה ומס' הפועלים בניגוד למה שמקובל לחשוב, המרחק אינו הפרמטר המרכזי בקביעת המחיר אלא זמן העבודה ומס' הפועלים. כאשר...
המשך למאמר

שירותי הובלה ואריזה

ענף ההובלות עמוס במיוחד בשנים האחרונות וניתן למצוא חברות רבות ומגוונות אשר מציעות שירותי הובלה ואריזה לקהל הרחב. לכן, כאשר...
המשך למאמר

הובלות בית עסק בתל אביב

אין ספק כי הובלות בית עסק בתל אביב הינן שונות בתכלית מהובלות קטנות, או הובלות של דירה וכדומה. כאשר אתם...
המשך למאמר

מובילים בדרך שלך

עוברים?ההובלה הבאה בדרך אלכם


קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
דילוג לתוכן